Gerasch Franz (Vídeň 1826 - 1906)
Das Oesterreichische Heer von Ferdinand II., Römisch Deutschen Kaiser, bis Franz Josef I., Kaiser von Oesterreich, nekompletní soubor 82 litografií, obsahuje listy 1-35, 38-39, 42, 44-48, 50-53, 55, 58, 61-84, 86-90, 92, 121, 123-124, litografie/papír, 23,5 x 18,5 cm, formát listu 28,5 x 21 cm, některé listy ručně kolorovány, řada listů různě poškozena (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |